Szkolenia BHP

Jak dużą rolę w obecnych czasach odgrywa internet w codziennym życiu wie chyba każdy. Służy on już nie tylko do sporadycznego przeglądania stron czy czytania wiadomości, ale bardzo często to właśnie dzięki internetowi możemy łączyć się z ludźmi na całym świecie, a nawet prowadzić własne firmy i zarabiać pieniądze bez wychodzenia z domu. Online załatwimy wiele spraw i dodatkowo możemy uczestniczyć w wielu kursach i szkoleniach. Jednym z bardzo ciekawych rozwiązań jest szkolenie BHP online.

Szkolenie BHP online– jest to nowoczesne rozwiązanie dzięki któremu pracownicy jak również pracodawcy mogą zostać przeszkoleni w zakresie bezpieczeństwa i higieny pracy uczestnicząc w kursie bez wychodzenia z domu, lub opuszczania biura. Jak wygląda takie szkolenie od strony technicznej?

E-learning bhp– W pierwszej kolejności pracodawca wybiera firmę z którą chce współpracować i wykupuje odpowiedni pakiet szkolenia BHP. Następnie firma wysyła każdemu pracownikowi dostęp do platformy szkoleniowej (hasło i login). Po zalogowaniu osoby uczestniczące w kursie mają za zadanie zapoznać się z materiałami i na koniec wykonać test. Jeżeli test jest wykonany prawidłowo, od razu pracownik uzyskuje certyfikat, jeżeli nie to jeszcze raz wykonuje wszystkie kroki. W BHP Consulting dostępne są różne formy szkoleń i kursów BHP. Firma dopasuje indywidualnie do potrzeb każdej grupy docelowej platformy e-learningowe. Profesjonalnie i bez problemu pracownicy „zaliczą” szkolenia okresowe (wstępne szkolenia bhp mogą odbywać się tylko stacjonarnie).

Dokumentacja BHP– Należy pamiętać że pracodawca musi mieć w swojej firmie dokumenty z ukończonych kursów BHP zakończonych pozytywnym testem, oraz wszelkie inne związane z bezpieczeństwem i higieną pracy takie jak:

– dokumentacja wypadkowa

– wykazy ( prac wzbronionych kobietom, osobom młodocianym, osób wyznaczonych do udzielania I pomocy itp.)

– rejestry ( wypadków w pracy, wszelkich pomiarów czynników występujących w przedsiębiorstwie itp.)

– wyniki przeglądów wszystkich pomiarów (elektrycznych, gazowych, głośności, pyłów itp.)

– dokumenty z zarządzeń pracodawcy takie jak ostatnie szkolenia bhp pracowników, kiedy wydawana jest odzież robocza.

Wszelkie wzory dokumentów, wykazów, szkolenia, materiały szkoleniowe BHP można zakupić w sklep.pogotowiebhp.com.pl. Wszystkie niezbędne dokumenty są przygotowane w stu procentach profesjonalnie i są aktualizowane na bieżąco. Warto skorzystać z oferty sklepu i kompleksowo zadbać o przeprowadzenie okresowego szkolenia BHP nie tylko pracowników, ponieważ warto zapamiętać, że pracodawcy również muszą aktualizować na bieżącą swoją wiedzę z zakresu bezpieczeństwa i higieny pracy. Szkolenia BHP online pomagają zaoszczędzić czas i dają możliwość, aby każdy w odpowiednim dla siebie czasie mógł przejść przez kurs i wykonać test sprawdzający.

Możesz również polubić…