Sposoby koloryzacji włosów

Nie zawsze podoba nam się kolor naszych włosów. Choć naturalność broni się sama – czasami potrzebujemy zmian, potrzebujemy odświeżenia (albo drastycznej różnicy) – kobieta zmienną jest, wiadomo. Na szczęście mamy mnóstwo możliwości, by uzyskać zadowalającą nas zmianę – od szamponów koloryzujących po trwałe farby.

 

Jeśli chodzi o szampony koloryzujące – wybór będzie odpowiedni dla osób, które nie oczekują trwałych efektów, które pragną eksperymentować i bawić się swoim wyglądem. Lub takich, które nie są pewne wyboru. Kolor utrzymuje się na włosach do kilku myć, po czym stopniowo z nich schodzi. Zupełnie inaczej jest z farbą – choć wiadomo, że z czasem również zacznie się zmywać – to dużo, dużo później. Więc jeśli pragniemy stuprocentowego efektu, warto sięgnąć po farbę i postawić na to, by koloryzacja włosów https://annastefanko.pl/koloryzacja-wlosow/ nie była tylko chwilowa, ale utrzymywała się miesiąc lub więcej.
W drogeriach znajdziemy mnóstwo marek, które oferują nam produkty do koloryzacji. L’oreal Paris, Syoss, Palette, Garnier, Joanna. Wariantów jest bardzo wiele, również wśród odcieni mamy z czego wybierać.
Możemy sięgnąć po standardową farbę do rozrabiania, krem do koloryzacji włosów, hennę.

Ciekawym wynalazkiem jest również spray do retuszu odrostów – np. marki L’oreal Paris. Jego cena to około 25 zł, a pozwala nieco odświeżyć kolor, bez stosowania kolejnej koloryzacji.

 

Możesz również polubić…