Gdzie naprawiać telefony?

Telefony komórkowe naprawiamy coraz częściej ze względu na łatwość uszkodzenia ekranu dotykowego. Oczywiście ceny urządzeń są już coraz niższe i w wielu przypadkach znacznie lepszym wyborem jest zakup nowego telefonu komórkowego. W przypadku flagowych modeli, których ceny sięgają kilku tysięcy złotych naprawa może być jednak jedynym i najrozsądniejszym wyborem.

Czy naprawiać telefon w Internecie?

Jeśli mieszkamy w Warszawie to może interesować nas na przykład naprawa telefonów Ursynów, czyli serwis tego typu urządzeń, który mieści się właśnie w tej lokalizacji bądź w jej najbliższej okolicy. Wiele osób decyduje się jednak na naprawę swojego telefonu komórkowego przez Internet. W sieci możemy znaleźć masę ofert osób, które zajmują się naprawą telefonów. Trzeba jedynie wysłać takie urządzenie pod wskazany adres i dokonać odpowiedniej płatności. Po wykonaniu naprawy urządzenie jest odsyłane do właściciela. Czy jest to jednak bezpieczne?
Sporo osób zastanawia się nad bezpieczeństwem takiej usługi. Rzeczywiście w sieci jest masa oszustów, którzy mogą tylko czekać na to, aż wyślemy im telefon. Warto dlatego szukać wcześniej opinii na temat danego serwisu telefonów online.

Czy naprawa online jest tańsza?

Czy taka naprawa będzie tańsza? Otóż różnie to bywa. Z reguły serwisy online oferują niższe ceny. Warto wcześniej zapoznać się jednak z cennikiem usług i porównać go z cenami serwisów znajdujących się w okolicy. Czemu? Z tego względu, że do kosztów naprawy musimy doliczyć przecież koszt przesyłki.

 

Możesz również polubić…